Yangın Kapısı

Bir yangın kapısının işlevsel olabilmesi için montajının yapılacağı yere ve ölçüye uyan bir tasarımla imal edilmesi, ve düzenli olarak bakımının yapılması gerekmektedir. Kapının çerçevesi, içindeki yanmaz dolgu maddesi, kapı kolu, contası ve menteşeleri, hidroliği, panik barı ve kilidi ile bir bütünlük sağlamalı ve bu şekilde teste tabi tutulmalıdır. Kullanılacak kişi sayısı 100 kişiyi aşan yerlerde ve mutlaka son çıkış kapılarında Push Bar veya Panik Bar olmalıdır.

 

http://www.trabzonyanginmerdiveni.net/

http://www.balgrup.com/

Yangın Kapısı

Yangın kapısı çeşitlerine https://www.kurtulusyangin.com/ alışveriş sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bostancı Yangın Merdiveni Dilek Pastahaneleri

İstanbul’un en canlı ve seçkin semtlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde bulunan ve Türkiye çapında oldukça tanınmış Dilek Pastanesi yangın merdiveni projemiz z tipi yangın merdiveni olarak uygulanmıştır..
3 katlı binaya özel imal ettiğimiz yangın merdivenlerinin tamamlayıcı unsurları olarak yangın kapılarımız da titizlikle imal edilmiştir. .Bölgedeki yoğun insan ve araç trafiğine rağmen uzman ekibimiz 6 günde projeyi tamamlayıp teslim etmiştir.

www.kurtulusyangin.com

Ataşehir Nezih Yaşlılar Yurdu

Ataşehir’de bulunan Nezih Yaşlılar Yurdu binasında 6 katlı z tipi yangın merdiveni ve 7 adet yangın kapısı projemizi konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla 17 gün gibi kısa bir süre içinde başarıyla bitirdik.
Bunun gibi özel amaçlarla kullanılan yapılarda yangın merdiveni ve yangın kapısı uygulamaları can güvenliği açısından fazlasıyla önem taşımaktadır.
Yangın yada kaçmayı gerektirecek herhangi bir münferit olay yaşanması durumunda içeride bulunan tüm vatandaşlarımızın güvenle ve sorun yaşamadan binadan çıkması için diğer bütün işlerimizde olduğu gibi mevcut yasal yükümlülükler tam olarak uygulanarak detaylıca çalışarak bitirdiğimiz Nezih Yaşlılar Yurdu binası gurur duyduğumuz projelerimizden biridir.
www.kurtulusyangin.com