Hakkımızda

BULUŞ DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Buluş Dış Ticaret olarak konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle kendi atölyemizde imalatını yaptığımız yangın merdiveni projelerimizi tüm Türkiye genelinde başarı ile uygulamaktayız.

Yangın merdiveni yangından korunma sistemlerinin en başında gelen özel malzeme ve özel işçilikle yasal zorunluluklara dayanılarak imal edilen merdivenlerdir. Mevcut ve yeni inşa edilecek tüm binalarda yangın merdiveni uygulaması yasal açıdan zorunludur. Genel olarak Z tipi yangın merdiveni esas alınır. Ancak yapının durumu ve konumu uygun değilse dairesel ve makaralı merdiven seçenekleride uygulanmaktadır.

15 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan firmamız inşaat ve yangın güvenlik sistemleri alanında pek çok yeni firmaya esin kaynağı ve öncü olmuştur. Tercih edilmemizin en önemli sebeplerinden biri işimizi hakkı ile yapabilmek adına hiçbir özveriden kaçınmayıp müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak ve mükemmele yakın sonuçlarla karşılama becerimizdir.

Firmamız Buluş Dış Ticaret iskan ve ruhsat almak için yerine getirilmesi zorunlu olan tüm şartları yapınızın durumu ve konumuna göre değerlendirip sizlere en uygun projeyi sunarak tüm bu aşama içerisinde sizlere en iyi danışmanlık hizmetini verir. Buna göre sizlere sunup uyguladığımız projemizle bu belgeleri almakta hiç zorlanmazsınız.

İnşaat sektöründe konfor ve estetiğin yanında güvenlik en önemli unsurdur. Yangından korunma sistemleri sektöründe ise güvenlik temel esastır. Bu anlayışla sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak adına her şeyden önce tüm uygulamalarımızda en çok önem verdiğimiz nokta yasal zorunluluklara tam olarak uyacak projeler üzerinden çalışmaktır. Ancak sadece bu zorunluluklara uymak elbette ki yetmez. İyi tasarlanmış bir projenin yanında uygulamayı yapıcak ekibin uzmanlığı ve kullanılan malzemeler de çok önemlidir.

Firmamız Buluş Dış Ticaret olarak kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana çalışma arkadaşlarımızı en iyilerden seçtik. Mükemmele ulaşabilmek için birçok seminer ve eğitime dahil olduk. Uzun yıllarımızı alan bu tecrübe ve ustalık becerilerini firma itibarımızı korumak adına her zaman en üst seviyede tutmayı başardık.

Tüm inşaat sektöründe olduğu gibi dahil olduğumuz yangından korunma sistemleri alanında da hiçbir uygulama deneme yada 2. bir seçeneği içerecek şekilde yapılamaz. Kaliteli malzeme kullanılmadan ve standartlara uygun imal edilmemiş bir yangın merdiveni uygulaması olası bir yangın, deprem yada saldırı esnasında hayat kurtarmaktan çok daha büyük facialara sebep olabilir.

Buluş Dış Ticaret ailesi tüm bu önemli noktalar ışığında başladığımız her projeyi büyük bir titizlikle değerlendirip, sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak adına son derece özveriyle profosyonel hizmet vermekteyiz.

Buluş Dış Ticaret olarak misyonumuz; Mükemmel sonuçlar elde edebilmek adına disiplinli ve verimli çalışmak, sektörümüzde sürekli gelişme ilkesine göre ilerleme kaydetmek. Projelerimizin uygulama aşamasında müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek olabilecek her türlü kazayı minimuma indirmek. Çevreye ve doğaya saygılı bir çalışma prensibiyle hareket etmek. Maliyetleri olabildiğince düşürerek iş verimliliğimizi arttırarak müşterilerimize kolaylıklar sağlamak. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda verilen şartname ve standartlara uygun projeler tasarlamak. İmzamızı attığımız bütün işlerde halkımızın ve ülkemizin gelişimini hedefleyip girdiğimiz her ortamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.